Hurda Toplama ve Ayırma

Anasayfa » Hurda Toplama ve Ayırma

 

Fabrikamız bünyesin de tüm gelen hurdalar tasniflenmekte, ana metal guruplarına göre ayrıştırılmaktadır. Hurdaların toplanması, tasniflenmesi ve ergitmeye hazır hale getirilmesi şirketimizin başlıca hizmetleri arasındadır.

Sektörümüz de hurda çeşitlerini tasniflemek, analizlerine göre ayrıştırmak, hangi metallerin hangi üretime zarar, hangi üretime fayda sağlayacağını bilmek, bu alanda uzun yıllar çalışmanın gerektirdiği üstün tecrübe ile olabilmektedir. Okulu olmayan belkide tek sektör hurda geri dönüşüm sektörüdür.

30 yıllık CM Metal, kurucularının ve çalışanlarının tecrübe ve bilgi birikimi, bu sektörde en iyi ve kaliteli ürünü hazırlama olağanı sağlamaktadır.

Hurdalarınızın satışı esnasında Türkiye’nin neresinde olursanız olun, şirketimiz ile irtibata geçmeniz halinde, sizlere en iyi fiyat ve en kaliteli hizmet sunulacaktır.

 

Toplama, ayrıştırma, ergitme ve ticaretini yaptığımız başlıca ürünler şunlardır;

 

Hurda bakır, külçe bakır, hurda kablo, granül bakır, bakır talaşı, lama bakır, hurda bronz, alüminyum bronz, mangan bronz, hurda sarı, araiş sarı, su saati, külçe sarı, hurda çubuk sarı, hurda alüminyum, hurda çinko, paslanmaz, krom, hurda kalay, hurda nikel, hurda kurşun, hurda demir, elmas ucu, titanyum, bakır ramatı, bakır cürufu, bakır tufalı, bakır çamuru, bakır tozu, sarı ramatı, sarı tozu, alüminyum ramat, kalay ramat, kurşun ramat.

  Whatsapp
  CM Admin
  CM Admin
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1